Uitslagen


Standen


Programma


Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
19-1-2019 19:30 Mid-Fryslan/Jansma Burdaard 1 AW/DTV 1 De Twine GROU
19-1-2019 18:50 SKF 2 AW/DTV 2 SKF-hal VEENENDAAL
19-1-2019 10:30 KZ/Thermo4U A1 AW/DTV A1 Topsportcentrum De Koog KOOG AAN DE ZAAN
19-1-2019 12:00 BEP A2 AW/DTV A2 MFSA de Beuk PURMEREND
19-1-2019 13:10 AW/DTV B1 Blauw-Wit (A) B1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
19-1-2019 12:10 AW/DTV B2 Helios B1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
19-1-2019 11:10 AW/DTV D1 Furore D2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
19-1-2019 10:10 AW/DTV E1 Blauw-Wit (A) E1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
19-1-2019 10:10 AW/DTV F1 KZ/Thermo4U F1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
20-1-2019 12:25 Fortuna/Delta Logistiek 3 AW/DTV 3 Fortuna-hal DELFT
20-1-2019 14:40 Refleks 5 AW/DTV 4 De Schilp RIJSWIJK ZH
26-1-2019 20:00 AW/DTV 1 Oost-Arnhem 1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
26-1-2019 18:15 AW/DTV 2 Nic. 2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
26-1-2019 16:45 AW/DTV A1 Meervogels/Física A1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
26-1-2019 15:30 AW/DTV A2 Furore A1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
26-1-2019 15:50 KZ/Thermo4U B2 AW/DTV B1 Topsportcentrum De Koog KOOG AAN DE ZAAN
26-1-2019 15:40 Aurora B1 AW/DTV B2 Kennemer Sportcentrum HAARLEM
26-1-2019 12:05 KVA C1 AW/DTV C1 De Nieuwe Bankras AMSTELVEEN
26-1-2019 10:45 OKV D2 AW/DTV D1 Oostzaan OOSTZAAN
26-1-2019 11:00 Triaz E1 AW/DTV E1 De Pijp AMSTERDAM
26-1-2019 11:00 Triaz F1 AW/DTV F1 De Pijp AMSTERDAM
27-1-2019 14:20 AW/DTV 3 Die Haghe 3 Zeeburgereiland AMSTERDAM
27-1-2019 13:10 AW/DTV 4 BEP 4 Zeeburgereiland AMSTERDAM
2-2-2019 20:00 AW/DTV 1 SCO 1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
2-2-2019 18:15 AW/DTV 2 DSC 3 Zeeburgereiland AMSTERDAM
2-2-2019 16:45 AW/DTV A1 BEP A1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
2-2-2019 15:20 AW/DTV A2 ZKC ’31 A1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
2-2-2019 16:00 Exakwa B1 AW/DTV B1 Sportcentrum De Koploper LELYSTAD
2-2-2019 12:00 HBC B1 AW/DTV B2 De Waterakkers HEEMSKERK
2-2-2019 12:30 DKV Victoria C3 AW/DTV C1 Diemen Sporthal DIEMEN
2-2-2019 09:00 Blauw-Wit (A) D2 AW/DTV D1 Blauw-Withal AMSTERDAM
2-2-2019 14:50 Haarlem E1 AW/DTV E1 Kennemer Sportcentrum HAARLEM
3-2-2019 14:20 AW/DTV 3 DSC 4 Zeeburgereiland AMSTERDAM
3-2-2019 13:10 AW/DTV 4 ZKV (Za) 4 Zeeburgereiland AMSTERDAM
9-2-2019 19:30 Wageningen 1 AW/DTV 1 Het Binnenveld WAGENINGEN
9-2-2019 12:15 Blauw-Wit (A) 3 AW/DTV 2 Blauw-Withal AMSTERDAM
9-2-2019 15:30 Oranje Wit (D) 3 AW/DTV 3 Oranje Withal DORDRECHT
9-2-2019 16:55 Tempo A1 AW/DTV A1 Limeshallen ALPHEN AAN DEN RIJN
9-2-2019 14:00 Huizen A1 AW/DTV A2 Sportcentrum De Meent HUIZEN
9-2-2019 11:10 AW/DTV B1 Synergo B1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
9-2-2019 12:10 AW/DTV C1 Sporting Badhoevedorp C1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
9-2-2019 13:10 AW/DTV D1 Sporting West D3 Zeeburgereiland AMSTERDAM
9-2-2019 10:10 AW/DTV F1 Groen Geel F1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
10-2-2019 12:00 Sporting Trigon 5 AW/DTV 4 5 Mei-hal LEIDEN
16-2-2019 20:00 AW/DTV 1 Rohda 1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
16-2-2019 18:15 AW/DTV 2 Rohda 2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
16-2-2019 16:50 AW/DTV A1 ZKV (Za) A1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
16-2-2019 15:30 AW/DTV A2 Rohda A1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
16-2-2019 11:00 Furore B1 AW/DTV B1 Het Trias KROMMENIE
16-2-2019 17:15 Haarlem B2 AW/DTV B2 Kennemer Sportcentrum HAARLEM
17-2-2019 13:10 AW/DTV 3 SDO (V) 2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
2-3-2019 16:00 Oost-Arnhem 1 AW/DTV 1 Valkenhuizen ARNHEM
2-3-2019 14:00 Nic. 2 AW/DTV 2 Alfa College GRONINGEN
2-3-2019 14:00 Apollo C2 AW/DTV C1 Deimos HEERHUGOWAARD
2-3-2019 12:00 ZKC ’31 D2 AW/DTV D1 De Tref ZAANDAM
2-3-2019 12:35 KVA E1 AW/DTV E1 De Nieuwe Bankras AMSTELVEEN
2-3-2019 10:00 OKV F1 AW/DTV F1 Oostzaan OOSTZAAN
9-3-2019 20:00 Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1 AW/DTV 1 Hoenderdaal DRIEBERGEN-RIJSENBURG
9-3-2019 18:15 Dalto/Klaverblad Verzekeringen 2 AW/DTV 2 Hoenderdaal DRIEBERGEN-RIJSENBURG
9-3-2019 15:45 DeetosSnel 3 AW/DTV 3 DeetosSnel-hal DORDRECHT
9-3-2019 14:55 Dalto/Klaverblad Verzekeringen A2 AW/DTV A1 Hoenderdaal DRIEBERGEN-RIJSENBURG
9-3-2019 14:15 ZKV (Za) A2 AW/DTV A2 De Struyck ZAANDAM
9-3-2019 11:10 AW/DTV B1 Sporting West B1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
9-3-2019 12:10 AW/DTV B2 KIOS (N) B2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
9-3-2019 13:10 AW/DTV C1 Furore C2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
9-3-2019 14:10 AW/DTV D1 Groen Geel D4 Zeeburgereiland AMSTERDAM
9-3-2019 10:10 AW/DTV E1 DKV Victoria E1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
9-3-2019 10:10 AW/DTV F1 Sporting Badhoevedorp F1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
10-3-2019 13:10 AW/DTV 4 OKV 4 Zeeburgereiland AMSTERDAM
16-3-2019 12:50 KVA A1 AW/DTV A1 De Nieuwe Bankras AMSTELVEEN
16-3-2019 14:20 KVA A2 AW/DTV A2 De Nieuwe Bankras AMSTELVEEN
16-3-2019 11:10 AW/DTV B1 KVA B1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
16-3-2019 12:10 AW/DTV B2 Rapid B2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
16-3-2019 13:10 AW/DTV C1 OKV C2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
16-3-2019 14:10 AW/DTV D1 WWSV D1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
16-3-2019 10:10 AW/DTV E1 EKVA E2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
16-3-2019 10:10 AW/DTV F1 Rapid F1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
17-3-2019 14:00 HKV/Ons Eibernest 3 AW/DTV 3 HKV/Ons Eibernesthal ‘S-GRAVENHAGE
17-3-2019 11:00 KZ Danaïden 4 AW/DTV 4 5 Mei-hal LEIDEN
23-3-2019 14:30 AW/DTV A1 KZ/Thermo4U A1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
23-3-2019 13:15 AW/DTV A2 BEP A2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
23-3-2019 11:00 Blauw-Wit (A) B1 AW/DTV B1 Blauw-Withal AMSTERDAM
23-3-2019 11:10 Helios B1 AW/DTV B2 de Enterij LIMMEN
23-3-2019 10:00 Furore D2 AW/DTV D1 Het Trias KROMMENIE
23-3-2019 09:00 Blauw-Wit (A) E1 AW/DTV E1 Blauw-Withal AMSTERDAM
23-3-2019 09:00 KZ/Thermo4U F1 AW/DTV F1 Topsportcentrum De Koog KOOG AAN DE ZAAN
24-3-2019 14:20 AW/DTV 3 Fortuna/Delta Logistiek 3 Zeeburgereiland AMSTERDAM
24-3-2019 13:10 AW/DTV 4 Refleks 5 Zeeburgereiland AMSTERDAM
30-3-2019 16:40 Meervogels/Física A1 AW/DTV A1 De Veur ZOETERMEER
30-3-2019 13:00 Furore A1 AW/DTV A2 Het Trias KROMMENIE
30-3-2019 11:10 AW/DTV B1 KZ/Thermo4U B2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
30-3-2019 12:10 AW/DTV B2 Aurora B1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
30-3-2019 13:10 AW/DTV C1 KVA C1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
30-3-2019 14:10 AW/DTV D1 OKV D2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
30-3-2019 10:10 AW/DTV E1 Triaz E1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
30-3-2019 10:10 AW/DTV F1 OKV F1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
31-3-2019 13:05 Die Haghe 3 AW/DTV 3 Sportcampus Zuiderpark ‘S-GRAVENHAGE
31-3-2019 11:10 BEP 4 AW/DTV 4 MFSA de Beuk PURMEREND