Het programma zoals het op de site van Korfbal.nl en onze site staat is niet volledig. Hier missen de wedstrijden die gespeeld worden in de nieuwe hal op Zeeburgereiland. Het probleem op de site van Korfbal.nl is bekend en wordt onderzocht.
De gegevens die wij op onze site tonen zijn hieraan gelinkt en het probleem zal ook opgelost zijn, wanneer de gegevens op de KNKV site getoond worden.

Maar onderstaand het nog komende wedstrijd schema zaal voor 2019.

 

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
19-1-2019 19:30 Mid-Fryslan/Jansma Burdaard 1 AW/DTV 1 De Twine GROU
19-1-2019 18:50 SKF 2 AW/DTV 2 SKF-hal VEENENDAAL
19-1-2019 10:30 KZ/Thermo4U A1 AW/DTV A1 Topsportcentrum De Koog KOOG AAN DE ZAAN
19-1-2019 12:00 BEP A2 AW/DTV A2 MFSA de Beuk PURMEREND
19-1-2019 13:10 AW/DTV B1 Blauw-Wit (A) B1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
19-1-2019 12:10 AW/DTV B2 Helios B1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
19-1-2019 11:10 AW/DTV D1 Furore D2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
19-1-2019 10:10 AW/DTV E1 Blauw-Wit (A) E1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
19-1-2019 10:10 AW/DTV F1 KZ/Thermo4U F1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
20-1-2019 12:25 Fortuna/Delta Logistiek 3 AW/DTV 3 Fortuna-hal DELFT
20-1-2019 14:40 Refleks 5 AW/DTV 4 De Schilp RIJSWIJK ZH
26-1-2019 20:00 AW/DTV 1 Oost-Arnhem 1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
26-1-2019 18:15 AW/DTV 2 Nic. 2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
26-1-2019 16:45 AW/DTV A1 Meervogels/Física A1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
26-1-2019 15:30 AW/DTV A2 Furore A1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
26-1-2019 15:50 KZ/Thermo4U B2 AW/DTV B1 Topsportcentrum De Koog KOOG AAN DE ZAAN
26-1-2019 15:40 Aurora B1 AW/DTV B2 Kennemer Sportcentrum HAARLEM
26-1-2019 12:05 KVA C1 AW/DTV C1 De Nieuwe Bankras AMSTELVEEN
26-1-2019 10:45 OKV D2 AW/DTV D1 Oostzaan OOSTZAAN
26-1-2019 11:00 Triaz E1 AW/DTV E1 De Pijp AMSTERDAM
26-1-2019 11:00 Triaz F1 AW/DTV F1 De Pijp AMSTERDAM
27-1-2019 14:20 AW/DTV 3 Die Haghe 3 Zeeburgereiland AMSTERDAM
27-1-2019 13:10 AW/DTV 4 BEP 4 Zeeburgereiland AMSTERDAM
2-2-2019 20:00 AW/DTV 1 SCO 1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
2-2-2019 18:15 AW/DTV 2 DSC 3 Zeeburgereiland AMSTERDAM
2-2-2019 16:45 AW/DTV A1 BEP A1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
2-2-2019 15:20 AW/DTV A2 ZKC ’31 A1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
2-2-2019 16:00 Exakwa B1 AW/DTV B1 Sportcentrum De Koploper LELYSTAD
2-2-2019 12:00 HBC B1 AW/DTV B2 De Waterakkers HEEMSKERK
2-2-2019 12:30 DKV Victoria C3 AW/DTV C1 Diemen Sporthal DIEMEN
2-2-2019 09:00 Blauw-Wit (A) D2 AW/DTV D1 Blauw-Withal AMSTERDAM
2-2-2019 14:50 Haarlem E1 AW/DTV E1 Kennemer Sportcentrum HAARLEM
3-2-2019 14:20 AW/DTV 3 DSC 4 Zeeburgereiland AMSTERDAM
3-2-2019 13:10 AW/DTV 4 ZKV (Za) 4 Zeeburgereiland AMSTERDAM
9-2-2019 19:30 Wageningen 1 AW/DTV 1 Het Binnenveld WAGENINGEN
9-2-2019 12:15 Blauw-Wit (A) 3 AW/DTV 2 Blauw-Withal AMSTERDAM
9-2-2019 15:30 Oranje Wit (D) 3 AW/DTV 3 Oranje Withal DORDRECHT
9-2-2019 16:55 Tempo A1 AW/DTV A1 Limeshallen ALPHEN AAN DEN RIJN
9-2-2019 14:00 Huizen A1 AW/DTV A2 Sportcentrum De Meent HUIZEN
9-2-2019 11:10 AW/DTV B1 Synergo B1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
9-2-2019 12:10 AW/DTV C1 Sporting Badhoevedorp C1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
9-2-2019 13:10 AW/DTV D1 Sporting West D3 Zeeburgereiland AMSTERDAM
9-2-2019 10:10 AW/DTV F1 Groen Geel F1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
10-2-2019 12:00 Sporting Trigon 5 AW/DTV 4 5 Mei-hal LEIDEN
16-2-2019 20:00 AW/DTV 1 Rohda 1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
16-2-2019 18:15 AW/DTV 2 Rohda 2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
16-2-2019 16:50 AW/DTV A1 ZKV (Za) A1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
16-2-2019 15:30 AW/DTV A2 Rohda A1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
16-2-2019 11:00 Furore B1 AW/DTV B1 Het Trias KROMMENIE
16-2-2019 17:15 Haarlem B2 AW/DTV B2 Kennemer Sportcentrum HAARLEM
17-2-2019 13:10 AW/DTV 3 SDO (V) 2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
2-3-2019 16:00 Oost-Arnhem 1 AW/DTV 1 Valkenhuizen ARNHEM
2-3-2019 14:00 Nic. 2 AW/DTV 2 Alfa College GRONINGEN
2-3-2019 14:00 Apollo C2 AW/DTV C1 Deimos HEERHUGOWAARD
2-3-2019 12:00 ZKC ’31 D2 AW/DTV D1 De Tref ZAANDAM
2-3-2019 12:35 KVA E1 AW/DTV E1 De Nieuwe Bankras AMSTELVEEN
2-3-2019 10:00 OKV F1 AW/DTV F1 Oostzaan OOSTZAAN
9-3-2019 20:00 Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1 AW/DTV 1 Hoenderdaal DRIEBERGEN-RIJSENBURG
9-3-2019 18:15 Dalto/Klaverblad Verzekeringen 2 AW/DTV 2 Hoenderdaal DRIEBERGEN-RIJSENBURG
9-3-2019 15:45 DeetosSnel 3 AW/DTV 3 DeetosSnel-hal DORDRECHT
9-3-2019 14:55 Dalto/Klaverblad Verzekeringen A2 AW/DTV A1 Hoenderdaal DRIEBERGEN-RIJSENBURG
9-3-2019 14:15 ZKV (Za) A2 AW/DTV A2 De Struyck ZAANDAM
9-3-2019 11:10 AW/DTV B1 Sporting West B1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
9-3-2019 12:10 AW/DTV B2 KIOS (N) B2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
9-3-2019 13:10 AW/DTV C1 Furore C2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
9-3-2019 14:10 AW/DTV D1 Groen Geel D4 Zeeburgereiland AMSTERDAM
9-3-2019 10:10 AW/DTV E1 DKV Victoria E1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
9-3-2019 10:10 AW/DTV F1 Sporting Badhoevedorp F1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
10-3-2019 13:10 AW/DTV 4 OKV 4 Zeeburgereiland AMSTERDAM
16-3-2019 12:50 KVA A1 AW/DTV A1 De Nieuwe Bankras AMSTELVEEN
16-3-2019 14:20 KVA A2 AW/DTV A2 De Nieuwe Bankras AMSTELVEEN
16-3-2019 11:10 AW/DTV B1 KVA B1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
16-3-2019 12:10 AW/DTV B2 Rapid B2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
16-3-2019 13:10 AW/DTV C1 OKV C2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
16-3-2019 14:10 AW/DTV D1 WWSV D1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
16-3-2019 10:10 AW/DTV E1 EKVA E2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
16-3-2019 10:10 AW/DTV F1 Rapid F1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
17-3-2019 14:00 HKV/Ons Eibernest 3 AW/DTV 3 HKV/Ons Eibernesthal ‘S-GRAVENHAGE
17-3-2019 11:00 KZ Danaïden 4 AW/DTV 4 5 Mei-hal LEIDEN
23-3-2019 14:30 AW/DTV A1 KZ/Thermo4U A1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
23-3-2019 13:15 AW/DTV A2 BEP A2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
23-3-2019 11:00 Blauw-Wit (A) B1 AW/DTV B1 Blauw-Withal AMSTERDAM
23-3-2019 11:10 Helios B1 AW/DTV B2 de Enterij LIMMEN
23-3-2019 10:00 Furore D2 AW/DTV D1 Het Trias KROMMENIE
23-3-2019 09:00 Blauw-Wit (A) E1 AW/DTV E1 Blauw-Withal AMSTERDAM
23-3-2019 09:00 KZ/Thermo4U F1 AW/DTV F1 Topsportcentrum De Koog KOOG AAN DE ZAAN
24-3-2019 14:20 AW/DTV 3 Fortuna/Delta Logistiek 3 Zeeburgereiland AMSTERDAM
24-3-2019 13:10 AW/DTV 4 Refleks 5 Zeeburgereiland AMSTERDAM
30-3-2019 16:40 Meervogels/Física A1 AW/DTV A1 De Veur ZOETERMEER
30-3-2019 13:00 Furore A1 AW/DTV A2 Het Trias KROMMENIE
30-3-2019 11:10 AW/DTV B1 KZ/Thermo4U B2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
30-3-2019 12:10 AW/DTV B2 Aurora B1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
30-3-2019 13:10 AW/DTV C1 KVA C1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
30-3-2019 14:10 AW/DTV D1 OKV D2 Zeeburgereiland AMSTERDAM
30-3-2019 10:10 AW/DTV E1 Triaz E1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
30-3-2019 10:10 AW/DTV F1 OKV F1 Zeeburgereiland AMSTERDAM
31-3-2019 13:05 Die Haghe 3 AW/DTV 3 Sportcampus Zuiderpark ‘S-GRAVENHAGE
31-3-2019 11:10 BEP 4 AW/DTV 4 MFSA de Beuk PURMEREND